MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fotpallar 7096312
nr 709 6312
Fotpallar
4 st, 1800-tal
Kondition: slitage/skador
Utrop:
600 kr
Såld:
750 kr
måndag 15 augusti 2011
kl 17:26:49
150 kr
200 kr
600 kr
500 kr
700 kr